North Dakota

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti North Dakota parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Šiaurės Dakotoje

Valstybė riboja į rytus su Minesota, padalyta iš Šiaurės Raudonosios upės eigos; į pietus yra Pietų Dakota; į vakarus yra Montana, o į šiaurę - Kanados provincijos Saskatchewan ir Manitoba.

Šiaurės Dakota yra 19-oji didžiausia valstija, jos kraštovaizdis dažniausiai aptinkamas didingose ​​lygumose. Tokioje didžiojoje valstybėje Šiaurės Dakotoje turėtų būti daug nekilnojamojo turto, o jo nekilnojamojo turto rinka turėtų būti turtinga. Tačiau su daugybe laukinių gyvūnų galite tikėtis, kad dauguma jų bus kaime ar metropolinės zonose.

2017 m. Šiaurės Dakotos nekilnojamojo turto rinka pradėjo rekordiškai aukštą lygį, o tai dažnai siūlo geras perspektyvas ateinančiais metais.

Norėdami suprasti nekilnojamojo turto rinką bet kurioje valstybėje, naudinga atidžiau išnagrinėti, kurios tendencijos įtakoja, kad galėtumėte nustatyti, kas įvyks toliau.

Faktoriai, turintys įtakos nekilnojamojo turto rinkai Šiaurės Dakotoje 2018 m. Pirmiausia yra nedarbo lygis, nustato, ar žmonės galės sau leisti pirkti turtą, parduodamą Šiaurės Dakotoje. Dabartinis Šiaurės Dakotos nedarbo lygis yra 3,4%, kuris yra žemesnis už šalies vidurkį, ir tai yra veiksnys, darantis teigiamą poveikį nekilnojamojo turto rinkai.

Tarp geriausių vietų gyventi Šiaurės Dakoje yra trys miestai, kurie išsiskiria iš kitų: Fargo, Grand Forks ir Bismarck

"Fargo" yra populiarus tiek filme, tiek televizijos seriale, pavadintame kaip didžiausias valstybės miestas. "Fargo" yra Šiaurės Dakotos valstybinis universitetas, todėl "Fargo" nekilnojamojo turto rinka Šiaurės Dakotos siūlo studentų apgyvendinimą, bet ir daugybę namų, kurie laukia pirkimo. Fargo namų kainos šiek tiek sumažėjo nuo praėjusių metų, o tikimasi, kad iki 2018 m. Pabaigos jie padidės keliais procentiniais punktais.

"Grand Forks" yra dar viena puiki vieta gyventi. Tai yra trečias pagal dydį šalies miestas, kuriame gyvena apie 52 838 gyventojų. Puiki vieta šeimoms ir koledžo studentams, kaip "Grand Forks", kur yra Šiaurės Dakotos universitetas. Karo oro pajėgų bazė yra viena iš didžiausių darbo rinkų šioje srityje. Didžiųjų forkų nekilnojamojo turto rinkoje per pastaruosius metus nebuvo jokių pasikeitimų, ir mes nenumatome didelės įtakos kitiems metams.

Bismarkas yra valstybės sostinė. Kaip 2-asis didžiausias valstybės miestas, jis siūlo daug žmonių, kurie nori ten gyventi ir kurie nori parduoti turtą Šiaurės Dakotoje. Nuo 2017 m. Pradžios Bismarcko namų vidutinė vertė sumažėjo 0,6%. Likvidavimo apribojimai šiame sektoriuje išlieka žemi ir išliks tokie.

2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB